7/24 SİPARİŞ HATTI 0533 392 77 77

JailBreak

Takip edeceğiniz telefona jailbreak yapmadan önce cihazda ki bilgileri iTunes aracılığıyla bir yedeğini alın. Jailbreak aracını;
Bilgisayarınız Windows işletim sistemi ise buradan
MAC kullanıyorum diyorsanız buradan kolayca jailbreak aracını indirin.
Jailbreak aracını indirdikten sonra, iPhone veya iPad cihazınızı usb kablosuyla bilgisayara bağlayın ve indirdiğiniz Jailbreak uygulamasını açın.
Açılan Jailbreak uygulamasında bulunan siyah düğmeye tıklayın ve ardından iPhone telefonun menüsünden Ayarlar >Genel>Tarih ve saat ayarlarından otomatik ayarla seçeneğini iptal ederek yüklemenin sorunsuz yapılabilmesi için tarihi bulunduğunuz tarihten 1 yıl sonrasına ayarlayın.
Telefonun uygulama menüsünde bir pangu logosu olduğunu göreceksiniz, Pangu ikonuna dokunun.
iPhone telefonunun veya iPad in geri kalan işlemi otomatik olarak tamamlamasını bekleyin.
Bu işlem tamamlandığında iPhone uygulama menüsüne Cydia ikonun geldiğini göreceksiniz. Jailbreak işleminiz tamamlanmıştır, güle güle kullanınız.

Jailbreak ne işe yarar ?

Apple cihazlarınızda kullanamadığınız bir çok özel uygulamayı yükleyip kullanmanıza olanak sağlayan Jailbreak, Apple iphone ve iPad cihazlar için olmazsa olmazdık. Jailbreak yapılmış iphone veya iPad cihazınızda, sadece casus bocek uygulamasını kullanmak için değil alışılmışlığın dışında menüler ve ikonlar yaratmak, cep telefonu şebeke kısmında yazan Turkcell, Avea, Vodafone yazan yazıları bile değiştirerek mesela orada isminizin yazmasını sağlayabilirsiniz.

Bir çok İphone kullanıcısı Jailbreak uygulamasını zararlıymış gibi anlatsa da, Apple bile Jailbeak uygulamasını takip etmektedir, şöyle ki; önceki İOS sürümlerinde video görüşmesi yapılan FaceTime uygulaması yoktu ve bu uygulama tamamen Jailbreak uygulamasıydı. Apple bunu göz önünde bulundurarak son sürümlere FaceTime uygulaması getirmiştir, bu sadece örneklerden bir tanesi.

Casus bocek telefon yazılımı ve bir çok uygulamayı iPhone cep telefonununda kullanabilmeniz için gerekli olan jailbreak uygulamasını gönül rahatlığıyla yükleyebilir ve kullanabilirsiniz.