7/24 SİPARİŞ HATTI 0533 392 77 77

Root

Root nedir ve nasıl yapılır?

Root İngilizce bir terimdir. Türkçe karşılığı kök demektir. Yani Android işletim sistemini kullanan bir cep telefonunun ulaşamadığımız bir çok özelliğine sahip olmanız için ve Rootlu tasarlanan bir çok Google Play uygulamasınu elefonununuzda kullanabilmeniz için işletim sisteminin kırılması işlemidir.
Casus bocek yazılımın Android işletim sisteminde ki viber, whatsapp , line, skype gibi uygulamaların sorunsuz takip etmesi için gerekli olan jailbreak uygulamasını gönül rahatlığıyla yükleyebilir ve kullanabilirsiniz.

Root yetkisine sahip olduğunuzda ne olacak ?

Root yetkisini elinize aldığınızda, cihaz üzerindeki herşeyi kontrol edebilir ve rootlu tasarlanmış bir çok uygulamayı iPhone cep telefonunuzda kullanabilmeniz için indirebilirsiniz.

Root yaptığınız Android cep telefonunuzun, artık ekran ayarları, titreşim ayarları, işlemci hızı, ses şiddeti ayarları, flash ışığı yükseltme, kamera kullanımı için gelişmiş fotoğraflar çekebileceksiniz.
Android telefonunuzu Root yaptığınızda Google markette bulunan Root’lu düzenlenmiş bir birinden farklı uygulamaları özgürce kullanabileceksiniz.

Android işletim sistemi kullanan her üreticinin (LG  / HTC /  SONY ERICSSON /  SAMSUNG  ) gibi bir çok markanın Root yapımı farklılık göstermektedir.

Root nasıl yapılır? 

Öncelikle cep telefonunuzun sürümünü öğrenmeniz gerekiyor. Nasıl? Cep telefonu menüsüne girin Ayarlar/Daha fazla/ tıkladığınızda en altta Cihaz hakkında seçeneği görünecektir oraya tıklayın. Cihaz adı altında sürüm 4.3 veya altı/üstü sürümler olduğunu göreceksiniz.

Bu şekilde cihazın sürümünü öğrendik. Google aramada mesela  ”Samsung galaxy s3 4.3 root yapma” araması yaptığınızda karşınıza Root yapma işlemini anlatan resimli veya videolu anlatımlar bulabilirsiniz. Root işlemi en fazla 10 dakikanızı almaktadır ve oldukça basittir.
Uğraşmak istemeyenler için ise en basit yöntem, cüzi miktarda para ödeyerek en yakın cep telefonu dükkanında Root işlemini yaptırabilir.

Rootlu sürüm Casus bocek yazılım tercih eden müşterilerimize, gerekli tüm Root işleminin kurulum ve indirme linkleri ücretsiz olarak gönderecektir. Ve Root işlemi boyunca teknik destek verilecektir.