Android Casus Telefon

Casus Böcek Android

Android cihazları takip etmenizi sağlamak için yapacağınız işlem için root terimi ile adlandırılmaktadır. Yani root etmek cihazın yazılımı kırmalısınız demektir. Takip edilen cihazı root etme zorunluğu yok, takip edilecek telefona karışmadan da onu izleyebilirsiniz. Ancak casus bocek yazılımın çoğu özellikleri sadece root edilmiş cihazlarda doğru çalışır. Bundan dolayı casus bocek yazılım takip edilecek cihazın root işleminin yapılmasını önerir.

Casus bocek tüm android işletim sistemlerini destekler.

Android Casus Yazılım Nasıl Yüklenir?

Casus bocek yazılım programını satın aldıktan sonra e-mail adresinize programla ilgili tüm detaylar gelecektir. Bu mailde programın çevrimiçi kontrol paneline girmeniz için kullanıcı e-posta adresiniz, şifreniz, programı indirme linkinizi bulursunuz. Bu bilgileri aldıktan sonra çevrimiçi kontrol panelinize girip iphone telefonunuz için gerekli indirme aşamalarını izleyerek yüklemeyi gerçekleştireceksiniz ya da şu kolay 3 aşamayı takip edin:

  • İndirme linkini takip edeceğiniz Android telefonunun İnternet tarayıcısına yazın ve ‘enter’ butonuna basın. Böylelikle indirme işlemi başlar.
  • Yükleme işlemi sırasında gerekli OK ya da Accept butonlarına basıp onay verin.
  • İndirme yaklaşık olarak hızlıca biter ve casus-bocek yazılım programı çalışmaya başlar.

Program çalışmaya başladığı andan itibaren size gelen tüm verileri kaydedip kontrol panelinize gönderir. Kontrol panelinize şifre ve kullanıcı adınızı yazıp giriş yapıp bu bilgileri görebilirsiniz.