7/24 SİPARİŞ HATTI 0533 392 77 77

Casus Program Özellikleri

Anlık Mesajlaşma

Takip etmek istediğiniz kişinin WhatsApp görüşmelerini görüntülemek casus böcek sayesinde artık çok kolay. WhatsApp sanal yazışma uygulaması birçok telefona..

Bildirimler

Bu özellikle takip ettiğiniz kişinin telefonla yaptığı veya aldığı her arama için bildirim alabilirsiniz. Bildiri size SMS olarak iletilecektir.

Cihaz Kontrolü

Casus böcek uygulamasını yükledikten sonra hedeflediğiniz ve kurulumunu yaptığınız cihazın her şeyini kendi telefonunuzdan mesaj..

Çağrı Takibi

Casus böcek yazılım ile görüşmeleri takip etmek çok kolay hale gelmektedir. Bu yazılımı takip edeceğiniz kişinin telefonun yüklediğiniz andan iti..

Galeri / Multimedya Kontrolü

Takibini yapmak istediğiniz kişinin telefonuna Casus böcek uygulamasını yüklediğiniz andan itibaren, galeri bölümünde kayıtlı tüm..

Casus Böcek Kolay Kullanım

Casus böcek dünyanın en gelişmiş casus yazılım programlarından biridir. Casus böcek yazılımın kolay bir yükleme şekli vardır. Bu sayfada..

Casus Böcek Şifre Öğrenme

Casus böcek yazılımla takip ettiğiniz cihazların e-postala şifrelerine sahip olursunuz. Bu özellik sayesinde kişinin tüm e-posta akışını..

İnternet Geçmişini Görme

Takip ettiğiniz telefonların web geçmişini görüntüleme özelliğinin size sağladığı avantajlar kişinin girdiği bütün web siteleri görüntülemenizi sağlar..

Uygulama Kontrolü

Takip ettiğiniz kişinin telefonunda ki tüm rehber kayıtlarını görebilirsiniz. Telefonda ki numara ve isimlere erişebilirsiniz. Otomatik olarak..

Yazılım Gizleme

Bir iphone cihazı takip ediyorsanız ve telefonun Jailbreak olduğunun anlaşılmasından endişeleniyorsanız, casus böcek yazılımın bu özelliği..

Yazışmaları Okuma

Casus böcek yazılım sayesinde takip ettiğiniz telefonun gelen ve giden mesajlarını görüntüleyebilir, mesajların içeriklerini okuyabilirsiniz..

Cihazın Yer ve Konum Takibi

Casus böcek yazılımın konum takip özelliği kullanarak, kolayca ve hızlı bir şekilde web hesabınızdan takip ettiğiniz telefonun konumunu..