Anlık Mesajlaşma

WhatsApp

Takip etmek istediğiniz kişinin WhatsApp görüşmelerini görüntülemek casus böcek sayesinde artık çok kolay. WhatsApp sanal yazışma uygulaması birçok telefona uygun olduğu gibi yazılım yüklemelerine de uygundur. Bu sayede takip ettiğiniz kişinin birçok WhatsApp konuşmasını takip altına alabilirsiniz. Casus böcek sayesinde WhatsApp görüşmelerinde yapabilecekleriniz;

  • Yazışmaların hangi zamanlarda olduğunu görebilirsiniz.
  • Takip ettiğiniz kişinin kiminle görüştüğünün bilgilerini ve resimlerini görebilirsiniz.

WhatsApp Mesajlarını Neden Okumalısınız?

Sosyal medya hesapları insanların her zaman kullandığı uygulamalardır. Bu uygulamalarla takip ettiğiniz kişinin eşinizin ya da çocuğunuzun kimlerle görüştüğünü ve neler konuştuğunu neler paylaştıklarını görebilir takibini sağlayabilirsiniz.

Skype

Skype sohbet programından takip etmek istediğiniz kişinin neler yapabildiğini casus böcek yazılım sayesinde rahatlıkla görebileceksiniz. Skype üzerinden gerçekleştirilen aramaların detaylarını, Skype de kayıtlı olan herkesin durum mesajlarını, bugüne kadar yapılmış olan sohbet kayıtlarını hesabınıza indirebilirsiniz. Sohbet edilen herkesin profil bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bu Özelliğe Sahip Olmak Neden Önemli?

Eşinizde şüphelendiğiniz her hangi bir durum varsa konuştuğu kişileri mesajları videoları paylaşımları casus böcek yazılım sayesinde görebileceksiniz.

Viber

Takip ettiğiniz telefonda Viber uygulaması yüklü ise, casus böcek yazılım üzerinden yapılan konuşmaları kiminle, ne zaman, neler konuştuğunu görebilir ve konuştuğu kişinin profil bilgi ve görüntüsüne ulaşabilirsiniz. Yapılan grup sohbetlerine gizli bir şekilde katılabilir konuşmaları ve paylaşımları görebilirsiniz. Sohbetteki kişilerin profil bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sohbetteki tüm paylaşımları görebilirsiniz.

BBM Mesajlaşma

Blackberry telefonlarında oldukça yaygın kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan Blackberry Messenger BBM casus böcek yazılım sayesinde istediğiniz kişinin konuşmalarını görmenizi sağlayacaktır. Konuşulan kişi ismi ve mesajlar ve durum mesajları ve yüz ifadelerini görebileceksiniz.

Android ve iPhone için BBM

iPhone ve Android telefonlar içinde tasarlanan BBM uygulamasını casus böcek yazılım sayesinde tüm paylaşımları ve yazışmaları görmenizi sağlar.

Facebook

Takip ettiğiniz kişinin Facebook’ta neler olup bittiğini öğrenmek istiyorsanız casus böcek yazılım uygulaması sayesinde Facebook üzerinde paylaşımları görebilir, facebook üzerinde arkadaşlar kısmını görüntüleyebilirsiniz. Görüntülü konuşmaları ve kimlerle konuştuğunu görebilirsiniz. Facebookta yapılan tüm konuşmaları ve detayları otomatik hesabınıza aktarır.

Çocuğunuzun facebook kullanımında neler paylaştığını kiminle görüşme yaptığını, neleri beğendiğini casus böcek sayesinde görebilir çocuğunuz hakkında bilgi sahibi olabilir ve korumanıza katkıda bulunur.

Line

Takip ettiğiniz kişinin casus böcek yazılım sayesinde Line sohbet programındaki tüm konuşmaları ve paylaşımları görebilir ve takibini sağlayabilirsiniz. Bunu sadece casus yazılım sayesinde güvenli ve kaliteli bir şekilde yapabilir, toplu ve bire bir konuşmaları görebilir, bütün detaylarını online hesabınıza indirebilirsiniz. Dünya çapında yaygın olan bu sosyal mesajlaşma uygulamasında takip etmek istediğiniz kişi veya kişilerin LINE mesajlarını, resimlerini ve videolarını görmeniz için casus böcek yazılım istediğiniz tüm konuşmaları ele geçirir ve online hesabınıza gönderir.

iMessage

iPhone telefona sahip kullanıcılarda oldukça yaygın olarak kullanılan bu uygulamada mevcut kişinin toplu mesajlarını ve paylaşımlarını casus böcek yazılım sayesinde görebilirsiniz. Toplu Chat dâhil bütün konuşmalara görebilir, paylaşılan resim ve videoları görebilirsiniz. Ayrıca mesajlarda kullanılan ifadeleri görebilirsiniz.

Google Hangouts

Google tarafından geliştirilen bir anında mesajlaşma ve görüntülü görüşme uygulaması olan Google Hangouts; mesajlaşma görüntülü konuşma ve konferans gibi özellikleri bulunduran gelişmiş sohbet uygulamasıdır. Casus böcek yazılım sayesinde kişilerin görüntülü veya görüntüsüz tüm konuşmalarını takip edebilirsiniz. Ayrıca konuştuğu kişi veya kişilerin tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yahoo Messenger

Akıllı telefonlarda ya da Iphone’da Yahoo Messenger uygulaması yüklü ise Casus böcek yazılım sayesinde takip etmek istediğiniz kişinin bütün sohbet kayıtlarına ulaşabilirsiniz. Takip ettiğiniz kişinin konuştuğu kişileri yazışmaları ve paylaşımlarını kişinin haberi olmadan kaydeder ve hesabınıza gönderir. Bu sayede kişinin anlık olarak kimlerle neler konuştuğunu öğrenebilirsiniz. Üstelik kişinin haberi olmadan bütün konuşmalarını ve kişileri kendi hesabınızdan görebileceksiniz.

PIN Message

Blackberry kullanıcılarının oldukça sık kullandıkları bu uygulamada, Blackberry PIN mesajlarını da Casus böcek yazılım sayesinde görebilecek, ayrıca mesaj dışında sohbet edilen kişinin ismini ve mesajların tarih bilgilerine de ulaşabileceksiniz.

WeChat

Kullanımı oldukça yaygın olan WeChat uygulamasının yüklü olduğu telefonu Casus böcek yazılım sayesinde takip edebilirsiniz.

  • WeChat üzerinden yapılan aramaları,
  • Konuşulan herkesin ve hedef kişinin fotoğraflarını,
  • Toplu ve birebir mesajları görebilmenizi,
  • Paylaşılan resim ve ifadeleri görebilmenizi sağlar.