Çağrı Takibi

Arama Geçmişi

Casus böcek yazılım ile görüşmeleri takip etmek çok kolay hale gelmektedir. Bu yazılımı takip edeceğiniz kişinin telefonun yüklediğiniz andan itibaren telefonun kontrolünü kendi telefonunuza alırsınız. Yani artık sizin telefonunuz gizli takip yapan bir cihaz olmuş olacak. Bu sayede takip edilen kişinin arama geçmişini kolaylıkla görebilirsiniz. Cevapsız veya gelen-giden aramaları kaydedip görüşmelerin ne kadar süre içerisinde gerçekleştiğini görebilir, tüm arama kayıtlarını belge olarak indirebilirsiniz.

Neden Arama Geçmişini Görmelisiniz?

Eşinizin, çocuğunuzun, çalışanlarınızın kimlerle konuştuğunu merak etmiyor musunuz? Arama geçmişini görmeniz sizin şüphelerden kurtulmanız ya da bir olayı ispatlamanız için delillere ulaşmanız demektir. Bu yazılım sayesinde merakınız ortadan kalkar ve aklınızda ki ihtimalleri kaldırırsınız.

Görüşme Kaydetme

Konuşmalarını merak ettiğiniz kişinin telefonuna casus böcek uygulamasını yüklediğiniz andan itibaren kendi telefonunuzdan onaylayarak takibe başlayabilirsiniz. Tüm görüşmelere dahil olabilir ve istediğiniz gibi görüşmeleri kayıt altına alabilirsiniz.

Bu yazılımı takip edeceğiniz kişinin telefonun yüklediğiniz andan itibaren telefonun kontrolünü kendi telefonunuza alırsınız. Yani artık sizin telefonunuz gizli takip yapan bir cihaz olmuş olur. Bu sayede tüm görüşmelerinden haberdar olur ve görüşme kaydetme özelliğiyle istediğiniz görüşmeyi kaydedebilirsiniz.

Görüşmeleri Kaydetme Özelliği Olmasının Sebebi

-Takip etmek istediğini kişilerin görüşmelerinde şüphe uyandıran konuşmalara rastladıysanız ve bu şüpheleri gidermek istiyorsanız,
-Çocuklarınızın kimlerle ne konuştuğunu merak ediyor ve onları korumak istiyorsanız casus böcek yazılımı kullanarak takip ettiğiniz kişinin yanında olmadan her yerden konuşmaları dinleyip kayıt altına alabilirsiniz.

Ortam Seslerini Dinleme

Takip ettiğiniz kişinin toplu bir ortama girdiğini anladığınızda ortam seslerinin dinlenmesi için kişinin telefonuna talimat veriyorsunuz ve ortamda konuşulan her şeyi duyuyorsunuz. Evet, yanlış okumadınız. Takip ettiğiniz kişi nerede olursa olsun, onu dinlemek için telefonla konuşmasına ihtiyacınız yok. Belki de telefonda şifreli mesajlaşıyor konuşuyor anlamıyorsunuz, buluştuğu yere gittiğinde kimlerle ne konuştuğunu canlı canlı dinleyebilirsiniz.

Ortam Dinleme Özelliğine Niçin İhtiyacınız Olacak?

İçinizde ki merakı gidermek için ve arkanızdan ne işler döndüğünü bilmek için ortam dinlememe özelliğine ihtiyacınız olacak. Casus böcek yazılım sayesinde her şeyi dinleyebilirsiniz. Görünmez ve kaliteli casus böcek sayesinde bütün sorularınıza cevap bulacaksınız.

Ortam Seslerini Kaydetme

Takip ettiğiniz kişi nerede olursa olsun, onu dinlemek için telefonla konuşmasına ihtiyacınız yok. Takip ettiğiniz kişinin toplu bir ortama girdiğinde ortam seslerinin dinlenmesi için kişinin telefonuna talimat veriyorsunuz ve ortamda konuşulan her şeyi duyuyorsunuz. Ya telefonda şifreli mesajlaşıyor konuşuyor anlamıyorsanız? Sizde buluştuğu yere gittiğinde kimlerle ne konuştuğunu canlı canlı dinleyebilirsiniz. Bu sayede tüm gerçekleri öğrenebilir, aklınızda ki şüphelerden kurtulabilirsiniz.

Neden Ortam Kaydı Yapmalısınız?

Takip ettiğiniz kişinin size iftira attığını düşünüyor ya da işvereninize ispatlamanız gereken bir durum var. Ortam seslerini kaydetme özelliğiyle konuşmaları kaydedin ve delil olarak kullanın.

Gizli Kamera Açma

Takip ettiğiniz kişinin kimlerle görüştüğünü nereye gittiğiniz nasıl arkadaşlıklar edindiğini bilmiyorsunuz. Eşiniz evden çıkarken şuraya gidiyorum dedi inanmadınız. Çocuğunuz ders çalışacağız diye arkadaşlarıyla buluşacağını söyledi şüphelendiniz.

Casus böcek yazılım uygulamasını çocuğunuzun ya da eşinizin telefonuna yükleyin. Telefon kameralı olmalıdır. Yükledikten sonra kendi telefonunuzda onaylamanız yeterli olacaktır. Böylece çocuğunuz ya da eşinizin gün içinde arkadaşlarıyla nerede takıldığını, ya da eşinizin bulunduğu ortamı size telefonunun kamera özelliği görünmez çekim yaparak takip edilen kişiye hiç fark ettirmeden web dosyanıza ve telefonunuza gönderilir.

Bu Özellik Neden Gerekli?

Bu özellik sayesinde anne-babalar çocuklarını koruma altına alabilirler. Anında görüntü alma özelliği her zaman gerekli ve muhteşem bir özelliktir.

VIOP Arama Geçmişi

VOIP (Voice Over Internet Protocol), IP üzerinden ses verisi gönderilmesidir. Bu, ücretsiz uluslararası telefon görüşmesi yapmanın bir yoludur. Diğer bir ifadeyle, VIOP bilgisayar üzerinden telefon görüşmesi yapmaktır.

VIOP uyumlu casus böcek yazılımı desteklediği bütün IM uygulamalarında ki arama detaylarını ne zaman VIOP araması yapılırsa web hesabınıza yükler.

Niçin Bu Özelliğe İhtiyacınız Var?

Takip ettiğiniz kişi bilgisayara aracılığıyla sanal yazışma uygulamaları üzerinden video ve VIOP aramaları gerçekleştiriyorsa bunları da kayıt altına alıp takip edebilirsiniz.