Çalışanlarınızı Kontrol Edin

Şirketinizi gizli bilgilerinin dışarıya sızmaması için casus böcek yazılımını tercih edin. Cep telefonu takip sistemi sayesinde hiçbir gizli bilgi dışarıya sızmayacak. Bir şirket sahibi ya da üst düzey yönetici iseniz çalışanlarınızın güvenilir olmasının ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuzdur. Özellikle cep telefonu takibi bu konuda çok önemlidir. Teknolojik imkanlar sayesinde hiç bir bilgiyi yeteri kadar güvenli gizleyemiyoruz.

Casus böcek yazılım işletmenizin bilgilerini korumak ya da sızması durumunda bu durumdan haberdar olmanız için mükemmel bir yazılımdır. Aylık satışlarınız, müşteri bilgileriniz gibi şirketiniz için hayati önem taşıyan bilgiler herkes tarafından erişilebilir olmamalıdır. Casus böcek yazılım olarak tabi ki de çalışanlarınızın özel hayatlarına saygı duyuyoruz ve hiç bir müdahalede bulunmuyoruz. Bu sistem sadece şirket hatlarının takılı olduğu telefonlara yüklenir. Personel takibi yapmanız için şirket hatlarının yasal olarak sahibi olduğunuzu belgelemeniz gerekmektedir.

Casus Böcek Yazılımı Her Şeyi Kayıt Altında Tutar

Casus böcek yazılımı kurulu olduğu cihazlarda ki tüm bilgileri eksiksiz olarak kayıt altına alır. Şirket hattının konumunu belirlemeye kadar her şeyi takip eder. Personellerinizin mesajlaşmalarını, Facebook, Skype, Line, Viber, WhatsApp gibi anlık mesajlaşmalarını da görebilirsiniz.

Casus böcek yazılım en gelişmiş özellikleriyle şirketinizin güvenliğini sağlamak için sizinle. Basit ve hızlı kurulumuyla vakit kaybetmeden güvenliğinizi sağlayın. Çalışanlarınızın takibini yapmak sizin için bir sıkıntı olmasın. Şirket hattının bulunduğu tüm cep telefonları sizin kontrolünüzde olsun, arama kayıtları, kısa mesaj alım-gönderimi, sosyal medya anlık mesajlaşma gibi tüm içerikler detaylı bir şekilde size rapor edilsin. Ayrıca telefon üzerinden girdikleri tüm web site adresleri de size bildirilecektir.

Firmanızın Tüm İhtiyaçlarını Karşılayacak

Şirketinizin, işletmenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek profesyonel ve basit kuruluma sahip casus böcek yazılımı güvenliğinizi en üst düzeyde tutacaktır. Bilgileriniz 3. Bir şahıs veya kurumla kesinlikle paylaşılamayacaktır. Çalışanlarınız normal iş düzenine devam edecek, sizde her şeyi kontrol altında tutacaksınız.

Casus böcek yazılım mobil cihazlarda tüm verileri sizin görüp, kontrol edip, gözetim ve izlemenizi sağlar. Size özel olan kontrol panelinizde her telefonu tek tek detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz telefonların içeriklerini kaydedebilirsiniz. Bilgileri toplu şekilde yedekleme yapın. Şirket bilgilerinizin başkalarının eline geçmesini engelleyin. İstediğiniz tüm bilgilere detaylı bir şekilde ulaşın. Ayrıca güvenliğiniz için gözlem sırasında oluşan tüm verileri kendi sunucularınızda barındırabilirsiniz. Böyle bir talebinizde size özel çözümler üretebiliriz.

Güvenliği Arttırarak Kazancınızı Katlayın

Kurumsal cep telefonlarının takipsizliği ve yetersiz kontrol sizi ve şirketinizi zor duruma sokar. Bu da ekonomik kayıplara neden olur. Casus böcek yazılım sayesinde bu kayıplara son!

Tüm çalışanlarınızı tek bir panelden kontrol edin!

Bütün personellerinizin şirket hattını tek panelde takip edebilir bilgileri bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. İş yerinizde ki cep telefonu kullanımını görün. Gördüğünüz bilgileri yedek alın ve cep telefonu verilerini gözetleyin.
Çalışanlarınızın şirket telefonlarını şahsi kullanıp kullanmadıklarını öğrenin.