Casus böcek dünyanın en gelişmiş casus yazılım programlarından biridir. Casus böcek yazılımın kolay bir yükleme şekli vardır. Bu sayfada casus böcek yazılımı kurulumunun nasıl sağlandığını kolaylıkla anlayacaksınız. Eğer kurulum hakkında sorularınız varsa ve kurulumun ne kadar süreceğini merak ediyorsanız tanıtım videolarımızdan yararlanabilirsiniz.

Yazılımının kurulumu için takip etmek istediğiniz telefonun elinizde olması gerekiyor. Uzaktan yükleme mümkün değildir.

Web Üzerinden Uzaktan Kontrol;

Her şeyi telefon üzerinden yapmak kolay fakat hedef kişiyi takip altına aldınız ve telefon kullanılmıyorsa yapmanız gereken tek şey web hesabınıza girmek ve takibi oradan devam ettirmek.

Casus böcek programı telefonlar için uyarlanmış mükemmel bir uygulamadır. Yükleme tamamlandıktan sonra sadece çevrimiçi casus böcek yazılım hesabınıza girmeniz yeterli! Bütün bilgileri oradan kontrol edebilir, işlemlerinizi yapabilirsiniz. İstediğiniz zaman takip ettiğiniz kişinin telefonun ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Uzaktan Versiyon Yükseltme

Eğer hedef cihazdaki casus böcek yazılım programını sürümünü yükseltmek istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sadece web hesabınızdan birkaç tıklama ile casus böcek yazılım yükseltme sürümünü anında yükleyebilirsiniz.

Yazılım Güncelleme
Casus böcek yazılımın son sürümünü yüklemek çok kolay. Yapmanız gereken tek şey web hesabınıza girip Casus böcek yazılım güncelle butonuna basmak. Casus böcek yazılım basit bir şekilde bütün güncellemeleri yapacaktır.
Casus böcek yazılımın son sürümü ile her zaman güncel kalabilirsiniz
Web hesabınızdan kolayca sürüm güncellemesine erişebilirsiniz
Tek bir tıklama ile casus böcek yazılım uzaktan güncellenmektedir.

Cihazlarda yüklenmiş uygulamaların her zaman güncellenmeye ihtiyacı vardır. Casus böcek yazılımın de güncellenme zamanları olmaktadır. Bu güncelleme daha iyi verim almanızı ve yeni çıkan özelliklerden yararlanmanızı sağlamaktadır.

Yazılımı Durdurma

Eğer casus böcek yazılımı takip ettiğiniz kişinin telefonunda devre dışı bırakmak istiyorsanız, web hesabınız üzerinden yönlendirmesini yapabilirsiniz. Sadece basit birkaç tıklama ile güvenilir bir şekilde casus böcek yazılımını hedef telefondan devre dışı bırakabilirsiniz, yazılım siz uzaktan kaldırıncaya kadar, ya da uzaktan tekrar aktif hale getirinceye kadar cihazda kalır ama takip etmez. Görünmez özelliği sayesinde zaten hiçbir farklılık göstermeyecektir.

Hedef kullanıcının telefonunu değiştirme gibi bir düşüncesi olabilir. Güvende olmak için ve görünmezlik özelliğimizi kaybetmemek için yazılımı devre dışı bırakıp kaldırın. Kullanıcı yeni bir telefona sahip olduğu zaman yazılımı tekrar yükleyerek kaldığınız yerden takip edebilirsiniz.

Yazılımı Kaldırma / Silme

Casus böcek yazılım uygulamasını kaldırmak istiyorsanız bunu web dosyanız üzerinden başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Birkaç tıklama ile casus böcek yazılımı kaldırabilirsiniz. Yüklenildiğini fark etmediği gibi kaldırma işleminide takip ettiğiniz kullanıcı kesinlikle fark etmez.

Kullanıcı yeni bir akıllı telefon almışsa ve siz de yeni telefonu casus böcek yazılım takip programını yüklemek istersiniz. Ancak eski telefona ulaşamadığınızdan kaldırma şansına sahip olamayabilirsiniz. Casus böcek yazılımın uzaktan kaldırma özelliği telefonda yer alan casus böcek yazılım ile ilgili her şeyi uzaktan kaldırmanızı sağlar. Siz de casus böcek yazılım ile güvenli ve gizli bir şekilde, kullanıcının anlamayacağı şekilde casusluğa devam edersiniz.