7/24 SİPARİŞ HATTI 0533 392 77 77

Casus Telefon

Casus telefon dinleme uygulaması günümüzde çok farklı sebeplerle talep edilmektedir. Eşiniz ya da sevgiliniz tarafından aldatıldığınızı düşünmek, çocuğunuzu korumak için, çalışanlarınızın şirket hattıyla gizlilik ihlali yapıp yapmadığını öğrenmek gibi farklı farklı sebeplerle casus böcek yazılımı tercih edilebilir. Casus telefon dinleme uygulamasını ne sebeple tercih ederseniz edin, şunu bilmelisiniz; özel hayata müdahale hiçbir zaman tasvip edilen bir şey değildir.

Casus böcek yazılım uygulaması karşı taraf ve sizin gizliliğinize çok önem verir ve kesinlikle hiçbir şahıs, kurum ve 3. kişilerle bilgileriniz paylaşılmaz. Satın aldığınız casus böcek yazılım uygulaması çok kısa bir sürede telefona yüklenir, siz de verileri anında ve istediğiniz gibi görebilirsiniz.

Casus Böcek Yazılımı Nasıl Kullanılır?

Eşinizin ya da sevgilinizin sizi aldattığını düşünüyorsunuz, fakat emin olmadan hareket etmek istemiyorsunuz. Öncelikle satın aldığınız yazılımı Türkçe olarak, resimli anlatım kılavuzu ile 1 dakika içerisinde hedef telefona yükleyin.

Casus böcek yazılımını eşiniz ve ya sevgilinizin telefonuna kurulum aşamalarına dikkat ederek yüklendiğinde artık kontrol sizin elinizde olacak. Bu uygulama size bütün mesajlaşma türlerini ve uygulama kullanımlarını gözetleme olanağı, konum bilgileri, canlı telefon görüşmelerini ve ortam dinlemelerini sağlayacaktır.

Casus böcek yazılımı bütün anlık mesajlaşma servislerine casusluk yapar, canlı telefon görüşmelerini dinlemenizi sağlar, ortam dinlemesi ve şifre kırma olanağı sağlar. 150 den fazla özellikle beraber casus böcek yazılımı başka hiçbir uygulamanın yapamayacağı şeyleri yapmanızı sağlar.

Casus Telefon İle Ne Yapabilirsiniz?

Tahmin ettiğinizin de çok bilgilere casus böcek yazılımı sayesinde ulaşabileceksiniz. Bu bilgilerin bazıları;
Ortam dinleme özelliği sayesinde, dinlediğiniz kişinin kimlerle birlikte olduğunu ve neler konuşulduğunu saniye saniye dinleyebilecek ve kanıt olarak kayıt altında tutabileceksiniz.
Dinlediğiniz kişinin kiminle ve ne yazıştığını mesaj takip özelliğiyle anında öğrenin. Telefona gelen-giden her mesaj eş zamanlı olarak sizin panelinizde de görüntülenecektir. Bu sayede kiminle ve ne yazıştığını kontrol edebileceksiniz.
Konum tespit özelliğiyle, hedef kişinin nereye gittiğini, hangi saatte ve hangi yolları kullandığı detaylı bir şekilde tarafınıza rapor edilecektir.
Uzaktan kontrol tüm yetkinin sizde olmasını sağlıyor.
Uzaktan kontrol hedef telefona bağlanmanızı ve kamerasına ulaşmanızı sağladığı gibi resim veya video çekme olanağı da sunmaktadır.

Casus Böcek Telefon Yazılımı ile Daha Fazla Ne Yapabilirsiniz?

Casus böcek yazılımı ile yapacaklarınız bu kadarla sınırlı değil.
Casus telefonun sunduğu en mükemmel özelliklerden birisi telefon dinleme özelliğidir. Bu özellik sayesinde hedef telefona gelen-giden aramalarda size uyarı mesajı gelir ve isterseniz çevrimiçi olarak görüşmeyi gizlice dinleyebilir ya da kayıt altına alabilir, daha sonra da dinleyebilirsiniz.
Hedef kişinin telefonuyla giriş yaptığı tüm sosyal medya hesaplarından kiminle ne konuştu? Ne mesaj yazdı? Video resim gibi içeriklerden neler yolladı? Her şeyden anında haberiniz olsun.
Ayrıca, telefon üzerinden internet ortamında, hangi siteye girdi? Kimlerle konuştu? Her türlü bilgiyle beraber, sosyal paylaşım sitelerinin şifreleri de tarafınıza bildirilecektir.
Hedef telefon üzerinde oluşturduğunuz yasaklı bölge ve kelimeler, telefonun konumunda belirdiğinde, anında uyarı sihirbazı sizi uyararak telefonun konumuna bakmanızı sağlar ve hedef kişiden anında haberiniz olur.

Numaranızı Bırakın, Sizi Arayalım !

Casus Telefon Özellikleri

Bir çoğumuz hayatımızda yaptığımız hatalardan ders çıkarır ve onu bir daha yapmamak üzere kendi kendimize söz veririz. Hayatımız boyunca bize ebeveynlerimiz yol gösterici olup bizi yapacağımız hatalardan korumak adına ellerinden geleni yaparlar. Bazen hataları yaptığımızda iş işten geçmiş olur ve duyduğumuz pişmanlık fayda etmez. Çocuğumuza genelde bunu anlatamaz ve onu sonradan pişman olacağı hatalardan korumak isteriz. Trafikte olduğunuzu hayal edin. Karşıdan karşıya geçmek üzere ışıklarda bekliyorsunuz. Yaya olarak kırmızı ışık sizin için yanıyor ve arabalar gördüğü yeşil ışıkla hızlıca geçmeye başladılar. Elinden tuttuğunuz çocuğunuz ısrarla karşıdan karşıya geçmek istiyor. İzin verir misiniz? Kesinlikle hayır? Ne kadar isterse istesin onu bu hatadan korumak için elinizden geleni yaparsınız.  Şimdi hayalinizden çıkın. Günümüzün şartlarından çocuğumuzu korumak için neler yapabiliriz? Telefonları takip edebilmek için tasarlanan yazılım sayesinde artık her durumlarından haberdar olabiliriz.

MESAJ TAKİP

Uygulamayı yüklediğiniz kişinin telefonuna gelen tüm mesajları takip edebilirsiniz.

  • Whatsapp Messenger
  • Facebook
  • GSM
  • Skype Messenger

Yukarıda saydığımız bir çok uygulamayla birlikte diğer uygulamalar üzerinden de yapılan bütün mesajları takip edebilir, istediğiniz zaman istediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz.

ORTAM DİNLEME

Uygulamanın belki de en önemli özelliği diyebileceğimiz bu seçeneği sayesinde takip ettiğiniz telefonu nerede olursa olsun bulunduğu yeri dinleyebileceksiniz.  Şirketlerde kullanılma olasılığı daha fazla olan bu seçenek size hasta olduğunu iddia eden elemanınızın gerçekten hasta olup olmadığının bilgisini verecektir. Böylece işlerinizi daha kolay bir şekilde yoluna koyup çalışanınızın hakkını gerçekten verebileceksiniz.

REHBER VE ARAMA

Uygulamanın yaptıkları sadece bunlarla sınırlı kalmıyor. Sahip olduğunuz telefon takip programı sayesinde rehbere erişebilir uzaktan kontrol edebilirsiniz. Hangi kişiyle kaç dakika görüşüldüğüne dair bilgi alıp şüphelerinizi giderebilirsiniz. Artık kendinizden emin adımlarla ilerleyerek hayatınızı yoluna koyabilir, doğruları en net haliyle öğrenebilirsiniz. Ulaştığınız numaralardan hangisi şüpheliyse onu kontrol edebilir, günde kaç kere ve kaç dakika görüşüldüğüne bakabilirsiniz.

GPS TAKİP

Yine sadece şirketlerin kullandığı özellik olmaktan çıkıp artık çocuğunuzun nerde olduğunu öğrenmemiz için telefon programına eklenmiş bir casus özelliği. Çocuğunuza sorduğunuzda size nerede olduğunu açıklamaktan kaçıyorsa ve gidişatından şüpheleniyorsa takip edin ve gerçekten söylediği yerde mi öğrenin.  Casus telefonların fiyatlarına bakarak daha uygun ve daha kullanışlı olan android ya da ıos uygulamamız sayesinde nokta atışıyla nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.  Bir nakliye firmasıysanız sizin için kaçınılmaz olarak kullanmanız gereken bu uygulamayı şirketinizin başka ihtiyaçları içinde kullanabilirsiniz. Böylelikle daha verimli bir hale gelip büyümeyi hedefleyebilirsiniz. Bize ulaşın size yardımcı olalım. Alanında uzman arkadaşlarımız size her konuda yardımcı olmaya hazır. Özel konularınızda olsa bize durumunuzu anlatmadan size yardımcı olabilir, başlangıçtan son aşamaya kadar almak istediğiniz bilgilerin ayağınıza  gelmesi için elimizden geleni yaparız.

Casus Telefon Dinleme

Aslında güven hiçbir zaman test edilmez. Çünkü test ettiğinizde aslında güvenmemiş olursunuz. Fakat günümüzde imkanlarımız o kadar fazla ki, hızlı yaşıyor ve hızlıca her şeyi bitirebiliyoruz. Hızlıca arkadaş oluyor, hızlıca tanışıp, hızlıca tartışıyor ve hızlıca her şeyi bitirebiliyoruz. Hatta bunların hepsini elimiz kadar bir cihaz sayesinde birbirimizin yüzüne bakmadan yaşayabiliyoruz. Sadece mesajlaşarak aşık oluyor, mesaj usülü ile hayatlarını paylaşıyor, mesaj ile de birbirimizden ayrılıyoruz. Karşı cinsimiz hakkında edindiğimiz tüm bilgiler bazen sadece bir sms topluluğundan ibaret olabiliyor. Güven binalarımızı sadece bir sms üzerine kurabiliyoruz.

İmkanlarımızın artmasıyla birlikte sarsılan güvenlerimiz artık yerini birbirini takip etmeye bıraktı. İnsanlar telefon dinleme programları ya da telefon dinleme cihazları sayesinde bunu çok basit bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Takip ettiği kişiye hiçbir şey sormadan hakkında en mahrem şeyini bile öğrenebiliyor. Tabii ki bunun her yeni buluş gibi dezavantajları da yok değil. Ama avantajları bize bunları hatırlatmayacak gibi gözüküyor. İnsanların birbirini gizli şeylerini öğrenme isteği aslında en eski zamanlardan beri var olan bir şey. Ama günümüz imkanları tamamen kendini teknolojinin kucağına bırakmış durumda. Elimiz kolumuz olan teknoloji bize her imkanı sağlamaktan geri kalmıyor. Basit bir konu, hatta bilimsel bir mesele hakkında bile en iyi şekilde bilgi sahibi olmamızı sağlıyor. Bu da bize hakkında bilgi sahibi olmak istediğimiz konuları rahatlıkla öğrenmemiz için en iyi sebepler arasında.

Telefon dinleme cihazları insan suçlarının yakalanmasında en etkili unsurlardan bir tanesi. Artık gelişen yazılımlar sayesinde emniyet birimleri, aldıkları izin sürecinde bir zanlının telefonu dinletebiliyor. Bunları da delil olarak kullanıp zanlının suçlu olup olmadığını kesinleştirebiliyorlar. Bu telefon dinleme sayesinde kimin haklı ya da kimin haksız olup olmadığı gayet net bir şekilde ortaya çıkıyor. Çünkü zanlı takip edilme ihtimalini vermediğinden dolayı işlemek istediği suçları telefonda da sözel olarak ifade ettiğinde artık yakayı ele vermiş oluyor. Bu da zanlının yargılanması için mahkemeye delil olarak sunulup, gerçeklerin ortaya çıkması için kullanılan şeylerden bir tanesi.

Sivil kişilerde bunları artık kendileri için kullanmak istediğinde özel yazılımlar sayesinde telefonlara yükleyerek elde etmek istediği bilgileri kendi lehinde kullanabiliyor. Hatta bu program sayesinde ortam dinleme olanağınız bile mevcut. Sms takiplerinden tutun, kiminle görüştüğüne kadar hakkında tüm bilgileri alabiliyorsunuz. Aldatan eşi nasıl yakalarsın? sorusuna burada rahatlıkla cevap bulabilirsiniz örneğin. Eşinizin telefonuna yüklediğiniz bir uygulama sayesinde an be an takip edebilir, gerçekten böyle bir şey olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Telefonuna yükleyeceğiniz uygulama size her konuda yardımcı olacaktır. Nerede olduğunu bilmiyorum sorusu bile sizin için tarih olabilir. GPS takibi dedikleri özellik sayesinde kolayca konumunu öğrenebiliyorsunuz. Bu da sizin elinizin kolunuzun bağlı olmaktan kurtarıp hayatınızı daha iyi bir hale getirebilmek için kullanışlı şeylerden biri.

Casus Telefon