Casus Telefon

Casus telefon dinleme uygulaması günümüzde çok farklı sebeplerle talep edilmektedir. Eşiniz ya da sevgiliniz tarafından aldatıldığınızı düşünmek, çocuğunuzu korumak için, çalışanlarınızın şirket hattıyla gizlilik ihlali yapıp yapmadığını öğrenmek gibi farklı farklı sebeplerle casus böcek yazılımı tercih edilebilir. Casus telefon dinleme uygulamasını ne sebeple tercih ederseniz edin, şunu bilmelisiniz; özel hayata müdahale hiçbir zaman tasvip edilen bir şey değildir.

Casus böcek yazılım uygulaması karşı taraf ve sizin gizliliğinize çok önem verir ve kesinlikle hiçbir şahıs, kurum ve 3. kişilerle bilgileriniz paylaşılmaz. Satın aldığınız casus böcek yazılım uygulaması çok kısa bir sürede telefona yüklenir, siz de verileri anında ve istediğiniz gibi görebilirsiniz.

Casus Böcek Yazılımı Nasıl Kullanılır?

Eşinizin ya da sevgilinizin sizi aldattığını düşünüyorsunuz, fakat emin olmadan hareket etmek istemiyorsunuz. Öncelikle satın aldığınız yazılımı Türkçe olarak, resimli anlatım kılavuzu ile 1 dakika içerisinde hedef telefona yükleyin.

Casus böcek yazılımını eşiniz ve ya sevgilinizin telefonuna kurulum aşamalarına dikkat ederek yüklendiğinde artık kontrol sizin elinizde olacak. Bu uygulama size bütün mesajlaşma türlerini ve uygulama kullanımlarını gözetleme olanağı, konum bilgileri, canlı telefon görüşmelerini ve ortam dinlemelerini sağlayacaktır.

Casus böcek yazılımı bütün anlık mesajlaşma servislerine casusluk yapar, canlı telefon görüşmelerini dinlemenizi sağlar, ortam dinlemesi ve şifre kırma olanağı sağlar. 150 den fazla özellikle beraber casus böcek yazılımı başka hiçbir uygulamanın yapamayacağı şeyleri yapmanızı sağlar.

Casus Telefon İle Ne Yapabilirsiniz?

Tahmin ettiğinizin de çok bilgilere casus böcek yazılımı sayesinde ulaşabileceksiniz. Bu bilgilerin bazıları;

  • Ortam dinleme özelliği sayesinde, dinlediğiniz kişinin kimlerle birlikte olduğunu ve neler konuşulduğunu saniye saniye dinleyebilecek ve kanıt olarak kayıt altında tutabileceksiniz.
  • Dinlediğiniz kişinin kiminle ve ne yazıştığını mesaj takip özelliğiyle anında öğrenin. Telefona gelen-giden her mesaj eş zamanlı olarak sizin panelinizde de görüntülenecektir. Bu sayede kiminle ve ne yazıştığını kontrol edebileceksiniz.
  • Konum tespit özelliğiyle, hedef kişinin nereye gittiğini, hangi saatte ve hangi yolları kullandığı detaylı bir şekilde tarafınıza rapor edilecektir.
  • Uzaktan kontrol tüm yetkinin sizde olmasını sağlıyor. Uzaktan kontrol hedef telefona bağlanmanızı ve kamerasına ulaşmanızı sağladığı gibi resim veya video çekme olanağı da sunmaktadır.

Casus Böcek Telefon Yazılımı ile Daha Fazla Ne Yapabilirsiniz?

Casus böcek yazılımı ile yapacaklarınız bu kadarla sınırlı değil.

  • Casus telefonun sunduğu en mükemmel özelliklerden birisi telefon dinleme özelliğidir. Bu özellik sayesinde hedef telefona gelen-giden aramalarda size uyarı mesajı gelir ve isterseniz çevrimiçi olarak görüşmeyi gizlice dinleyebilir ya da kayıt altına alabilir, daha sonra da dinleyebilirsiniz.
  • Hedef kişinin telefonuyla giriş yaptığı tüm sosyal medya hesaplarından kiminle ne konuştu? Ne mesaj yazdı? Video resim gibi içeriklerden neler yolladı? Her şeyden anında haberiniz olsun. Ayrıca, telefon üzerinden internet ortamında, hangi siteye girdi? Kimlerle konuştu? Her türlü bilgiyle beraber, sosyal paylaşım sitelerinin şifreleri de tarafınıza bildirilecektir.
  • Hedef telefon üzerinde oluşturduğunuz yasaklı bölge ve kelimeler, telefonun konumunda belirdiğinde, anında uyarı sihirbazı sizi uyararak telefonun konumuna bakmanızı sağlar ve hedef kişiden anında haberiniz olur.