Cihaz Kontrolü

Uzaktan Sms İle Komut Verme

Casus böcek uygulamasını yükledikten sonra hedeflediğiniz ve kurulumunu yaptığınız cihazın her şeyini kendi telefonunuzdan mesaj atarak uzaktan kontrol edebilme özelliğine sahip olursunuz. Bu özellik sayesinde yapabilecekleriniz;

-Telefonda ki özellikleri açıp kapatmak için komutlar gönderin.
-Takip edilecek telefonu sms komut yollayarak yeniden başlatın.

Eğer takip altına alacağınız telefonu size özel web hesabından kontrol etmek istemiyorsanız, mesaj yoluyla kontrol edebilirsiniz. Hedef telefona komut mesajı yollayarak casus böcek yazılım ayarlarını yapabilirsiniz. Tek bir komutla bir telefonu ele geçirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Gizli Fotoğraf Çekme

Takip ettiğiniz telefonun görünmez bir biçimde kamerasını açıp görüntü alma özelliğine sahip olun. Aldığınız bu görüntü web dosyanıza yüklenerek sadece siz göreceksiniz. Bu özellikle hiç fark edilmeden görüntü alabilirsiniz ve takip ettiğiniz kişi hiç bir şey anlamaz.

Bu özellik takip ettiğiniz kişinin ne zaman nerede ve kimlerle olduğuna dair birçok görüntü alabilmenizi sağlar. Görünmez görüntü alma uygulaması sayesinde kendinizi hiç fark ettirmeden birçok bilgi detayına sahip olursunuz. Böylelikle endişeye yer vermemiş olur ya da endişeleriniz doğru çıkar ve korumak içgüdüsüyle harekete geçebilirsiniz.

Cihazı Yeniden Başlatma

Takip ettiğiniz cihazı yeniden başlatma özelliğine sahipsiniz. Eğer cihaz güncellenmişse ve sizde cihazın sorunsuz çalışmasını istiyorsanız telefonu uzaktan kontrol ederek yeniden başlatabilirsiniz. Bu sayede telefonu uzaktan yöneterek birçok işlemi gerçekleştirebilir daha hızlı verimler alabilirsiniz. Bu özellik gelecek sorunlara karşı ya da karşılaştığınız sorunlarda her zaman önerilen bir seçenektir.

Batarya Durumu Kontrol Etme

Casus böcek yazılım hedef cihazın pil durumunu istediğiniz zaman kontrol etmeyi sağlar. Böylelikle pil durumuna göre hareket eder, gereken önlemleri alabilirsiniz. Takip ettiğiniz kişi size şarjım bitiyor ya da bitti gibi cümleler dediğinde doğru olup olmadığını casus böcek yazılımın bu özelliğiyle gerçeği öğrenebilirsiniz.