Çocuğunuzu Koruyun

Çocuklarınızı sürekli izleyin.

Uzaktan kamera ile görüntüleyin.
Fotoğraflara, videolara, kaydettikleri tüm resimlere erişim sağlayın.

Kimlerle ne konuşuyorlar doğrudan öğrenin.

Ortam seslerini kaydedin ya da canlı canlı dinleyin. Tüm telefon görüşmelerini canlı olarak dinleyip kaydedin.

Kiminle ne yazıştıklarını görün.

Telefonuna gelen kısa mesajları ve sosyal ağlarda (Facebook, Line, Viber, WeChat, Skype, WhatsApp, iMessage) kime ne yazdığını, gelen tüm mesajları anında bildirimlerle öğrenin.

Nerede, Kiminle olduklarını bilin.

Telefonlarına kaydettikleri notları okuyun. Konumlarını bilin, takvimine erişin, rehber listesini kontrol edin. Girdikleri internet adreslerinin hepsini görün. Telefonlarında kayıtlı uygulamaları dahi kontrol edebilirsiniz.

Casus böcek çocuk güvenliği yazılımını yükleyin ve aklınız çocuğunuzda kalmasın.

Çocuğunuzu Kontrol Altında Tutun

Çocuğunuzun çevresinden şüpheleniyorsanız, son zamanlarda size çok uzak davranıyorsa ve telefonu elinden düşürmüyorsa casus böcek yazılım ile bu şüphelerden kurtulun.
18 yaş altı ya da üzeri de olabilir sadece çocuk değil genç yaşta ki bireyler için de aynı uygulamayla güvenliklerini sağlayabilirsiniz. Çocuklarınızın sizden uzaktayken her an nerede olduklarını anlık öğrenin, ister okulda ister bir seyahatte olsunlar her an onları takip edebilir, yer tespitini anında yapabilirsiniz. Görüşmesini istemediğiniz kişilerin çocuklarınızla kurabilecekleri muhtemel bir iletişimden hemen haberdar olun. Potansiyel tehlike oluşturabilecek kişilerin çocuğunuzla mobil olarak iletişime geçmelerini engelleyin. Gerekli bilgiye anında ulaşmanızı sağlayan casus böcek yazılımı sayesinde çocuklarınızın yaptıklarından her an haberdar olun.

Birkaç Dakika İçerisinde Her Şeyi Öğrenmek İstemez Misiniz?

Çocuklarının güvenliklerini ön planda tutan ailelerin ilk tercihi casus böcek yazılımıdır.
Çocuklarınızın maruz kaldıkları tehlikeli sosyal ilişkilerden ve kötü alışkanlıklardan onları korumanın en kolay yolu onların yaptıklarından her an haberdar olmanızdır. Casus böcek yazılımı anne-babaların reşit olan ya da olmayan çocuklarını gözetim altında tutabilmeleri ve dolayısıyla da çocuklarınızın karşılaşabilecekleri muhtemel tehlikelerden zamanında haberdar olarak onları bu tehlikelerden koruyabilmeleriniz için geliştirilmiş casus böcek telefon izleme yazılımıdır.
Dedektif gibi her an çocuklarınızı takip edemezsiniz. Nereye gittiklerini bilseniz bile ortamda neler konuşulduğunu ne yaptığını bilemezsiniz. Benim çocuğum yapmaz demeyin. Yapmaz ama çevresini bilmiyorsunuz ve şüpheleniyorsanız casus böcek yazılımı sizin ulaşamadığınız yerlerde çocuğunuzu kontrol edip size rapor eder. Çocuğunuzun telefonuna basitçe yükleyeceğiniz bu yazılım sayesinde kontrol artık sizde.

Basit ve Hızlı Kurulum Sayesinde Fark Edilmeyeceksiniz!

Çocuğunuzun cep telefonuna basit şekilde kurabilirsiniz. Çocuğunuzun kesinlikle fark etmeyeceği casus böcek yazılımı sayesinde kimlerle arkadaşlık ettiğini, nerede olduğunu, sosyal medyayı nasıl kullandığını takip ederek birçok kötülüğe karşı koruyabilirsiniz. Kimlerle Konuşuyorlar? Çocuğunuzun arkadaş çevresi hakkında kaygılarınız mı var?

Sadece telefon değil tabletleri de kontrol altında tutun.

  • Uzaktan kamera kontrolüyle canlı takip imkânı
  • Tüm mesajlara erişim sağlayın.
  • Skype, Facebook, Viber, Line, E-mail, iMessage gibi uygulamaları takip edin.
  • Takvim ve yapılacaklar listesine erişin.
  • Galeri video ve resim dosyalarına erişin.
  • Haritada ki konumlarını belirleyin.
  • Web geçmişini takip edin, hangi sitelerde dolaştığını görün.
  • İnternette sık kullanımlarını görüntüleyin.
  • Güçlü uzaktan kontrol sistemiyle kesinlikle fark edilemez, keşfedilemez.
  • Raporları e-mail olarak alın.

Tüm gerçekleri öğrenin ve çocuğunuz hakkında içiniz hep rahat olsun.