Galeri / Multimedya Kontrolü

Resim Dosyaları

Takibini yapmak istediğiniz kişinin telefonuna Casus böcek uygulamasını yüklediğiniz andan itibaren, galeri bölümünde kayıtlı tüm resimleri ayrıca diğer sanal görüşmelerde ve bluetooth gibi uygulamalardan gelen ya da giden fotoğrafların hepsi anında size aktarılır. Böylece takip ettiğiniz kişinin anında takibi yapabilirsiniz.

Bu özellikle merak ettiğiniz kişiler arasındaki resim alışverişini görebilirsiniz.  Eğer uygunsuz bir fotoğraf olursa bunu görüp müdahale etme özelliğine de sahipsiniz. Çocuğunuzu korumak için mükemmel bir özellik! Casus böcek yazılım uygulaması birçok kullanıcının da onayını almaktadır.

Video Dosyaları

Takibini yapmak istediğiniz kişinin telefonuna Casus böcek uygulamasını yüklediğiniz andan itibaren, galeri bölümünde kayıtlı tüm videoları ayrıca diğer sanal görüşmelerde ve bluetooth gibi uygulamalardan gelen ya da giden videoların hepsi anında web hesabınıza aktarılır.

Bu özellikle merak ettiğiniz kişiler arasındaki video alışverişini, kaydettikleri izledikleri tüm videoları da görebilirsiniz. Eğer uygunsuz bir video olursa bunu görüp müdahale etme özelliğine de sahipsiniz. Casus böcek yazılım uygulaması birçok kullanıcının da onayını almaktadır.

Ses Dosyaları

Takip ettiğiniz kişinin telefonuna Casus böcek uygulamasını yüklediğiniz andan itibaren, hedef telefonun ses kayıt dosyalarına erişebilirsiniz. Tüm ses kayıt dosyaları otomatik olarak ve gizlice web sayfanıza yüklenir. Böylelikle telefonda yapılan tüm kayıtları dinleyebilirsiniz. Bu özellikle merak ettiğiniz kişilerin ses kayıt dosyalarını istediğiniz zaman da dinleyebilme özelliğine sahip olursunuz. Ses kaydedici özellik pek çok kullanıcı tarafından farklı amaçlar için kullanılır. Eğer uygunsuz bir ses kaydı bulursanız müdahale etme özelliğine de sahipsiniz.