Ortam Dinleme

Sizin arkanızdan ne konuştuklarını merak mı ediyorsunuz? Siz yokken o ortamda neler konuşuluyor? Çocuğunuzun nerelerde takıldığını hangi ortamda ne konuştuğunu bilmek mi istiyorsunuz? Artık her şeyden haberdar olacaksınız. Nasıl mı? Casus böcek yazılım uygulamasıyla!

Takip ettiğiniz kişi ya da kişilerin haberi olmadan bulundukları ortamı dinleyinCasus böcek ile sadece kişisel telefon görüşmelerini değil bulunduğu ortamın seslerini de dinleyebilirsiniz.
Dinleme yaptığınız kişinin telefonuna tanımladığınız cep numarasından o kişiyi arayın. Program sizin yaptığınız aramayı otomatik olarak cevaplayacaktır. Korkmayın! Casus böcek yazılım uygulamasıyla bu işlem hiçbir şekilde o kişinin haberi olmadan, sessiz bir şekilde hallolur ve telefonun mikrofonu otomatik olarak açılır sizde ortamda ki sesleri dinlersiniz.

Ortam dinleme yazılımının konum belirleme özelliği sayesinde, takip ettiğiniz kişinin gerçekte nereye gittiğini harita üzerinde detaylı bir şekilde görebileceksiniz. Bununla birlikte sizin bilmediğiniz bir sim kartı varsa ve yanınızdan ayrıldığında sim kart değişikliği yapıyorsa, bu durum size anında bildirilir ve bu durum kesinlikle takibinizi engellemez. Takip ettiğiniz kişinin telefonu üzerinde yasaklı alan ve kelime oluşturursanız bu kelimeler görüşme sırasında geçtiğinde, sizin telefonunuza anında uyarı verilecektir. Ayrıca; Uzaktan kontrol özelliği ile casus böcek kameraya ulaşabilir, hedefteki kişinin bulunduğu ortamdan resim alabilir video çekebilirsiniz. Böylece istediğiniz işlemi kanıt olarak kayıt edebilirsiniz.

Ortam dinleme programı sadece ortam seslerini değil, telefon görüşmelerini de canlı olarak dinleme imkânı sağlamaktadır. Takip ettiğiniz kişinin telefonundan yapmış olduğu mesajlaşmalar, internette ziyaret ettiği web siteler, kullandığı sosyal paylaşım sitelerinde ki sesli-yazılı görüşmeler ve hesap şifreleri gibi bilgilere de erişebileceksiniz.

Sahip olacağınız program sayesinde, iş ortağınız kiminle buluştu? Kiminle ne konuştu? Ya da çocuğunuz kimlerle arkadaşlık yapıyor? Eşiniz sizi gerçekten aldatıyor mu? Tüm gerçeklere en detaylı şekilde ulaşabileceksiniz.

Yapmanız Gereken İşlem Çok Basit

İlk önce kimi takip edeceğinizi belirleyin ve telefonuna casus böcek yazılımını yükleyin.
Belirlediğiniz telefona casus yazılımı yüklediğiniz de bir de yönetici telefonu olması gerekiyor. Yani sizin ya da sizin kullanacağınız bir telefon. Programı kurulum aşamasında ki gibi yüklediğinizde hiçbir sorunla karşılaşmayacaksınız. Son derece basit olan ortam dinleme kurulumu, hedef belirlediğiniz kişinin (telefon işletim sistemi ne olursa olsun) cep telefonuna, ortalama 30 dakika sürecek bir zaman diliminde kolayca yüklenmektedir. Ardından telefonu istediğiniz gibi uzaktan kontrol edebilmeniz için, programda bulunan yönetici telefon alanına kendi numaranızı girerek, kullanmak istediğiniz özellikleri aktif hale getirdiğinizde, artık sizin kontrolünüzde çalışan bir casus telefon sahibi olmuş oluyorsunuz.

Böylece istediğiniz kişinin ortam seslerini dinleyebilir ve tarafınıza gelecek olumsuz etkenleri ortadan kaldırabilirsiniz. Tüm bu uygulamaları, kaliteli ve kesintisiz bir hizmet doğrultusunda almak istiyorsanız, sizleri de Casus Böcek Yazılım ayrıcalığından faydalanmaya davet ediyoruz.