Telefon Dinleme

Telefon dinleme uygulaması çok farklı sebeplerle talep edilmektedir. Eşiniz gizliden gizliye telefon görüşmeleri mi yapıyor? Aldatılıp, aldatılmadığınızı öğrenmek istiyor ama ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Çocuğunuzun kötü bir alışkanlığı olduğundan mı şüpheleniyorsunuz? Çalışanınız hırsızlık mı yapıyor? Casus Böcek Yazılım telefon dinleme ile aklınızı meşgul eden her soruya cevap bulun. Bu uygulama yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki geçerli sebepler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ediyor, ebeveynler ise çocuklarının güvenliklerinden endişe ettikleri için bu casus böcek yazılımına ihtiyaç duyuyorlar. Telefon dinleme uygulamasını ne sebeple tercih ederseniz edin, şunu bilmelisiniz; özel hayata müdahale hiçbir zaman tasvip edilen bir şey değildir. Casus böcek yazılım uygulaması karşı taraf ve sizin gizliliğinize çok önem verir ve kesinlikle hiçbir şahıs, kurum ve 3. kişilerle bilgileriniz paylaşılmaz. Satın aldığınız casus böcek yazılım uygulaması çok kısa bir sürede telefona yüklenir, siz de verileri anında ve istediğiniz gibi görebilirsiniz.

Kaliteli bir telefon dinleme yazılımıyla istediğiniz birçok şeyi öğrenebilir ve öğrendiğiniz bilgiler doğrultusunda hayatınıza yön verebilirsiniz.
Bu zamanda çocuklarınıza göz kulak olmak çok zorlaştı. Telefonlar birer kötü arkadaşa dönüştü ve maalesef çocuklar ebeveynlerini dinlemiyorlar. Sizde onu güvende tutmak ve her an takip edebilmek için telefonuna casus böcek yazılımını yükleyin ve her hareketinden haberdar olun.
İşveren olarak hırsızlığı önlemek ve çalışanlarınızın performansını denetlemek için en popüler ve kullanıcı dostu uygulama olan casus böcek yazılımıdır.
Telefon dinleme yazılımımız, arama kaydı geçmişi, metin mesajları, takvim güncellemeleri, e-postalar, konum, web geçmişi ve daha birçok aktiviteyi takip edecek şekilde hedef cihazda çalışır. Kolay ve adım adım kurulumdan sonra kişisel çevrimiçi casus böcek hesabınızı oluşturun ve takip edilen verileri hemen görüntülemeye başlamak için giriş yapın.

Dünyanın dört bir yanında aldıkları hizmetten memnun kalan milyonlarca müşterisiyle birlikte, Casus Böcek piyasadaki en popüler takip ve güvenlik uygulamasıdır.  Yazılımımız, takip edilen kişinin telefonunun arka planında çalışarak bütün işlemleri takibe alarak çalışır. Bunlar arasında konum tespiti, web adresleri geçmişi, fotoğraflar, videolar, e-postalar, SMS’ler, Skype, WhatsApp gibi sosyal anlık mesajlaşma uygulamalarının takibi ve çok daha fazlası bulunuyor. Kullanımı kolay kontrol paneli ve 7/24 canlı müşteri hizmetleri casus böcek çocuklarınızın güvende olmasını ve çalışanlarınızı da kontrolünü sağlamak için en iyi çözüm olacaktır.

Neden Casus Böcek Yazılım Telefon Dinleme Uygulaması?

Çeşitli firmaların telefon dinleme yazılımları, satışı yapıldıktan sonra sizinle irtibatı keser ve herhangi bir sorununuzda teknik destek vermez, verse dahi şikâyetinizden günler sonra size geri dönüş yapar.

Ancak Casus Böcek Yazılım, sizlere sunduğu her ürün sonrası sizin görüşme ve şikâyetleriniz doğrultusunda anında yetkili mercilere aktarımını sağlamaktadır. Bununla birlikte almış olduğunuz her ürün karşılığında, kalitesinin kanıtı olarak, memnun kalmama halinde 10 gün süreyle geri iade fırsatı sunmaktadır. En önemli ayrıcalık ise hiçbir firmanın ürününden alamayacağınız kalitede kesintisiz dinleme olanağı sağlamaktır.

Her zaman desteklendiğinizi hissedin! Casus böcek yazılımı ile ilgili herhangi bir sorun ortaya çıkarsa, 7/24 hazır bekleyen olağanüstü bir müşteri desteğimiz var.