Telefon Takip Programı

Casus böcek yazılımı telefon takip sistemi çocuklarınızın güvenliğini sağlamak, eşiniz ya da sevgiliniz hakkında ki şüphelerinizi gidermek ve çalışanlarınızın kontrolünü sağlamaya yardımcı olmak için üretilmiş birinci sınıf telefon yazılımıdır.

İhtiyaçlarınıza ve önceliklerinize dayalı olarak casus böcek, hedef cihazdan bilgileri toplar ve herhangi bir tarayıcıdan erişim sağlayabileceğiniz kontrol panelinize gönderir. Size özel kontrol paneli hesabınız satın alma işleminden sonra oluşturulur

Telefon Takip Programı Sayesinde Neler Öğrenebilirsiniz?

Casus böcek yazılımı telefon dinleme ile yapabilecekleriniz;

 • Ortam dinleme özelliği ile hedef kişinin kimlerle neler konuşulduğu dinlenir.
 • İnternet ortamında kullanılan (Facebook, Skype, WhatsApp) gibi sosyal paylaşım sitelerinin şifrelerine erişme ve internette girilen her sayfayı kontrol etme olanağı sağlar.
 • SMS takipçisi ile hedef telefona gelen-giden mesajlar kontrol edilebilir.
 • Sim kart değişikliğinde tarafınıza uyarı mesajı gönderilir ve takibe kesintisiz olarak devam edebilirsiniz.
 • Telefon dinleme özelliği, hedef telefona gelen ve giden aramalara gizlice bağlanmanızı ve canlı dinleme fırsatını verir.
 • Konum yer tespiti sayesinde, takipteki kişinin anlık yer tespiti yapılır.
 • Uyarı sihirbazı, telefona bildirdiğiniz yasaklı alan ve kelimelerin, telefon konuşmasında geçme halinde size uyarı verilir.
 • Hedef telefona uzaktan erişme özelliği sayesinde, telefonun kamerasını açabilir resim veya video olarak canlı görüntüleme yapabilirsiniz
 • Tüm gelen/giden aramaları süreleri ve zaman bilgileri ile birlikte görmenizi sağlar.
 • Cep telefonu dinleme yazılımı hedef telefon kullanıcı tarafından tüm alınan ve gönderilen kısa mesajları ve multimedya mesajlarını okumanızı sağlıyor.
 • Takip edilen kişinin telefonunda istemediğiniz numaraları engelleyebilirsiniz.
 • E-postaları okuyabilirsiniz. Çalışanlarınızın zamanını kişisel e-postalar göndermekle harcamadığından ve çocuklarınızın internetteki tehlikeli kişiler tarafından tehdit altında olup olmadığından emin olabilirsiniz.
 • Hedef cihazın konumunu izleyebilirsiniz. Çocuğunuzun olması gereken yerde olup olmadığını veya çalışanınızın gerçekten de trafikte sıkışıp sıkışmadığını öğrenin.
 • İnternet kullanımını izleyin. Cep telefonu tarayıcısında kullanıcı tarafından ziyaret edilen tüm web sayfalarını görüntüleyin. Çocuklarınızın, eşinizin ya da çalışanlarınızın çevrimiçi neler yaptıklarını tarama geçmişlerini araştırarak öğrenin.
 • Takvim ve adres defterine erişim. Telefonun adres defterine eklenen her bir kaydı ve telefonun takvimindeki her etkinliği takip edebilme özelliği
 • Anlık mesajları okuyun. Bu özelliği hedef kullanıcının Skype, WhatsApp, iMessage ve Viber gibi sosyal medya kullanarak gönderdiği ve aldığı mesajları kaydetmek için kullanın. Kullanıcının popüler sosyal ağlardaki hesaplarını yönetin şifrelerini görün ve ne hakkında mesajlaştıklarını öğrenin.
 • Uygulamaları ve programların kontrolü sizde olsun. Hedef telefonun hangi uygulamalara ve programlara erişebileceğini siz belirleyin. Uygunsuz hiçbir programın telefonda çalışmadığından emin olun.
 • Hedef telefona kaydedilen her fotoğraf ve videoyu görüntüleyin. Çocuğunuz veya çalışanınız kendi telefon kamerası ile bir video kaydettiği ya da fotoğraf çektiği zaman, anında sizin casus böcek hesabınıza yüklenecektir.
 • Uzaktan kontrol sağlayın. Genellikle kayıp veya çalınan akıllı telefonlarda, bilgi hırsızlığı oldukça yaygındır. Hedef telefonun verilerini uzaktan silerek ya da aygıtı kilitleyerek kişisel verilerin yanlış ellere düşmesini engelleyin.

Yer tespiti yapabilmek için çeşitli cihazlar satın alarak kullanabilme imkanınız artık var. Bunu bize sağlayan teknoloji ufak veya büyük GPS cihazları sayesinde yardımcı olabiliyor. İnternet üzerinden araştırma yaptığınız zaman bu cihazları görebilmeniz mümkün. Fakat kullanım açısından size biraz zahmet verebiliyor. Ayrıca şarj etmenizi gerektiren bu cihazların maliyeti normalin üzerinde de seyredebiliyor. Cihazı, eğer çocuğunuzu takip etmek istiyorsanız çantasına veya elbisesine takarak görüntüleme imkanınız mevcut. Fakat yer tespiti yapmaktan başka hiçbir özelliği olmayan bu cihazları sadece bu amaç için kullanabilirsiniz. Diğer şekilde çocuğunuzdan bilgi almak istediğinizde hiçbir şekilde yardımı olmayan bu cihazların fiyatları da pahalı olabiliyor.

Sizlerin kullanımı için geliştirilen casus telefon takip uygulamasının diğer cihazlara göre önemli bir farkı var. Bu özellik programın telefon üzerinden kullanılabiliyor olması. Telefon casus yazılımı ücretsiz değil. Fakat gayet cazip fiyatlara elde edebiliyorsunuz. 

Takip edilen kişinin telefonuna yüklediğiniz uygulama arka planda size hizmet etmeye başlıyor. Telefon kullanıcısının hiçbir şekilde haberi olmadan siz hem onu takip edebiliyor, hem de istediğiniz anda ortam dinleyebiliyorsunuz. Telefon takip programı android uygulamalar üzerinden ya da ios işletim sistemlerinde çalışıyor. Böylece telefon kullanıcısı her an yanından ayırmadığı telefonu sayesinde takip edilerek bilgileri ister bilgisayarınıza isterseniz de kendi telefonunuza gönderiyor.

Ücretsiz Telefon Takip Programlarına Güvenmeyin

Sadece bunlarla sınırlı olmayan daha bir çok özellik var. Takip ettiğiniz gibi ortam dinleme hizmeti de veren casus telefon takip uygulaması aynı zamanda mesajları da ayağınıza kadar getiriyor. Takip edilen kişinin mesajlarını siz de saniye saniye görüntüleyebiliyorsunuz. Size yalan söylediğini düşündüğünüz herhangi biri mesajlarını siliyorsa bu uygulama tam size göre. Eşiniz veya arkadaşınız olabilir. Telefonuna gelen mesajları silse bile casus telefon takip uygulaması sayesinde siz anında görüntüleme imkanına sahip olabileceksiniz. Böylece içinize düşen şüphelerden kurtulabilirsiniz.

Uygulama sadece bunlarla sınırlı kalmayarak daha bir çok özelliğiyle kullanıcıların gözdesi olmaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesi olan galeri takip özelliğini kullanarak telefona kaydedilen tüm fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz. Üstelik bunu kullanmak için ayrıca ücret ödemenize gerek kalmadan. Telefonu takip edilen kişi hangi fotoğrafları kaydettiyse siz de aynı anda onları görebilir, kendinize aktarabilirsiniz.

Telefon Takip Etme Programı

Kullanım kolaylığı açısından dikkat çekici olan programımızı herhangi bir internet kullanıcısı hiçbir eğitim almadan kullanabilir. Siz takip ettiğiniz kişiye söylemediğiniz sürece telefonunda casus telefon takip uygulaması olduğunu asla anlayamaz. Bu konuda uzmanlaşmış arkadaşlarımızdan bize ulaşarak yardım alabilirsiniz. Sizin özel bilgilerinizi sormadan teknik konularda size yardımcı olmaya hazırız. Aldatıldığınızı mı düşünüyorsunuz? İçinizde bir takım şüpheleriniz mi var? Ya da çocuğunuzun hangi ortamlarda olduğunu öğrenmek mi istiyorsunuz ? Casus telefon takip uygulamasını kullanarak artık bu sorularınızın cevabını bulabilirsiniz. Bizi arayarak istediğiniz her konuda sorularınıza cevap bulabilirsiniz.