Telefon Dinleme Programını Kimler Kullanmaktadır?

Bazı durumlarda telefonların dinlenmesi gerçeklerin ortaya çıkması açısından önem arz etmektedir. Böyle durumlar için telefon dinleme sistemi çok kolay bir şekilde bu ihtiyaca uygun hizmet vermektedir.
Günümüz koşullarında çocuklar birçok tehdit altındadır. Onların yanlış ortamlara girmemesi açısından ve güvenliklerini sağlamak amacı ile dinlemek faydalı olmaktadır. Bu yüzden anne ve babalar bu yöntemi tercih etmektedir. Ayrıca eşinin kendisini aldattığını düşünen eşlerde bu casus dinleme sisteminden faydalanarak gerçeği ortaya çıkarmaktadır. Eğer aldatıyor ise bunu kanıtlamaktadır. İş hayatında da telefon dinlenmesi çalışanların kontrol edilmesi ve iş veriminin arttırılması açısından kullanılmaktadır.

Casus Programın Riskleri Var mıdır?

Casus dinleme programı kesinlikle karşı taraftan fark edilmemektedir. Bu yüzsen herhangi bir riski bulunmamaktadır. Android ve iphone telefon sistemleri ile uyumludur. İphone, samsung, htc, casper, lg ve daha birçok marka telefon sistemi ile uyumludur. Profesyonel şekilde hazırlanmış orijinal yazılım olduğu için telefonun dinlendiği anlaşılmamaktadır. Ayrıca yazılımın kesinlikle kendi kendine silinmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Yazılımın iki yıl garantisi olduğu için bu süre zarfında farklı cihazlarda kullanma imkanı bulunmaktadır.

Telefon Dinleme Hizmetinin İçeriği Nedir?

Böcek yazılım sayesinde yapılan tüm aramalar ve görüşmeler bilinmektedir. Aynı zamanda watsapp mesajlaşmaları, görüşmeleri bu sayede ortaya çıkarılmaktadır. Galeri bölümü, ses, video ve resim kayıtlarını öğrenme imkanı vardır. Yer takibi yapma olanağı vardır. İnternet geçmişi kaydedilerek girilen siteler ortaya çıkarılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir