Telefon Dinleme Programı Nasıl Kullanılır?İnsanlar çeşitli nedenlerle kişilerin bazı bilgilerine erişme ihtiyacı duyabilmektedirler. Telefon dinleme programı sayesinde kişiler çocuklarının ya da en yakınlarının görüşmelerine hakim olarak kontrolü elinde bulundurabilirler. Bu programlar Android ve Iphone cihazlar için uyumlu olup tüm Android işletim sistemlerini desteklemektedir. Bu yazılımı telefonuna yüklemek isteyen kişiler kendi telefonlarında bulunan cihaz yazılımını kırarak bu işlemi yapabilmektedir. Ayrıca sistemin doğru bir şekilde çalışması amaçlanarak karşıdaki kişinin cihaz yazılımının kırılması daha doğru veriler elde etmek açısından önemlidir. Telefon dinleme için birebir olan bu programları sizlere tavsiye ediyoruz.

Program Nasıl Çalışır?

Program satın alındığında hızlı bir şekilde mail ile bilgiler gönderiliyor. Gönderi içerisinde yer alan linke tıklayarak kolay indirme başlatılıyor. İndirme sırasında OK ya da Accept yazılı butonlara onay vererek kurulum işlemi tamamlanıyor. İndirme bittiğinde program çalışmaya başlıyor. Bu çalışma sürecinden sonra tüm veriler kaydediliyor ve İstenilen zaman dilimlerinde kontrol paneline giriş yapılarak tüm veriler kontrol edilebiliyor. Tamamen kolay kullanıma dayalı bu program ekstra bir işlem gerektirmiyor. iPhone 3/3GS, 4/4S, 5/5S, 6/6S gibi iPhone modeller için de sorunsuz kullanım imkanı sunulur. Bütün iOS yazılım sürümleri de desteklenmektedir.

Ne Gibi Hizmetler Sunuyor?

Anlık mesajlaşma, bildirimler, cihaz kontrolü, çağrı takibi, galeri multimedya kontrolü, şifre öğrenme, İnternet Geçmişini Görme, rehber kayıtlarını görme, cihazın yer ve konum takibi, giden ve gelen mesajları görme bunun yanında yazılımı gizleme ihtiyacı duyulduğunda yazılımın telefon üzerinde görülmemesi yani cihazın takip edildiğinin anlaşılmaması için bu özelliği kullanmak da mümkündür.