LG Casus Telefon

LG markasının sürekli yenilenen modellerinin çıkması üzerine kullanıcılarının da hızla artığı görülmektedir. Akıllı telefonların hayatımıza girmesinden sonra her işimizi telefonlar üzerinden giderdiğimiz gözden kaçmayan bir gerçektir. Dolayısıyla bu cihazlara yönelik tasarlanan programlardan da yararlanarak hayatınızda gizlendiğini düşündüğünüz olayları gün yüzüne çıkarabilirsiniz. Mesela eşiniz son zamanlarda telefonu çaldığında sizden gizliyor ve ayrı bir odada görüşmelerini gerçekleştiriyorsa, normal olarak aklınıza eşim beni aldatıyor mu? Sorusu gelecektir. Kadın erkek fark etmeksizin bu düşünceye kapılan birey için gelişen süreç ciddi ölçüde sıkıntılı bir zaman dilimidir. Ancak bu süreçte yanlış bir tutum sergilemek yerine teknolojisinin gücünden faydalanarak hareket ederseniz, emin olunuz ki sonuç menfaatinize olacaktır. Eğer sizinde eşiniz bu markanın telefonunu kullanıyorsa LG Casus Yazılım uygulamasını eşinizin telefonuna yükleyebilir ve gizlediğini düşündüğünüz her neyse açığa çıkarabilirsiniz. Söz konusu yazılım kişilerin merak ettiği her detay baz alınarak incelikle tasarlanmış ve kullanıcıların her bilgiye ulaşabilmeleri hedef alınarak üretilmiştir.

Lg Casus Telefon
Lg Casus Telefon

Bu sayede eşiniz siz evden çıktıktan sonraki zaman diliminde ne yapıyorsa öğrenebilecek ve bu doğrultuda gereken tutumu sergileyebileceksin. Kabul etmek gerekir ki akıllı cep telefonları üretildikten sonra iş sektörü açısından duruma bakılırsa kişiler bulundukları her noktadan işlerini takip edebilme fırsatı yakalamıştır. Ancak durum kişisel yani sosyal açıdan değerlendirildiğinde ise iletişimin azaldığı ve eşlerin birbirilerini adatma sayısının çoğaldığı görülmektedir. Bundan ötürü kullanıcısına büyük ölçüde fayda sağlayacak olan LG Casus Telefon programı kişinin hayatını boş yere heba etmesine engel olacaktır. Bazen insanlar birbirleri hakkında son derece yanlış düşüncelere kapılabilir. Aldatmaların olası bir durum olduğu gibi aslında kişiye göre değişken bir kavram olan bu tutum hiç var olmayacak olması da bir ihtimaldir. Dolayısıyla kendi kendinizi yiyip bitirmek yerine Casus Telefon ile hayatınıza ışık tutabilir ve yerli yersiz düşünceleri yaşamınızdan çıkarabilirsiniz.

Hayatta içinde olumsuzluklar sadece eşler arasında gelişen bir durum değildir. Kişi çocuğundan yana endişe duyabilir veya sektöründe başarı sahibi bir işletmeci ortakları ya da yönetim üyeleri arasından güvensizlik hissettiği kişilerle karşılaşabilir. Bu süreçte bire bir hedef kişi ile iletişime geçmek istenilen gerçekleri maalesef ki öğrenmenize ön vermeyebilir. Ancak LG Casus Program barındırdığı telefon dinleme, yer tespiti, ortam dinleme, whatsaap, facebook, skype ve benzeri paylaşım sitelerini görüntüleme, SMS ile mail kontrolü, uzaktan kamera kontrolü ile resim çekme gibi sayılabilir 200’ü aşkın özellik, Casus Yazılım kullanıcılarının ulaşmak istediği tüm verileri ortaya çıkaracaktır. Bu program sadece telefonlarda değil tabletlerde de kullanıldığı gibi cihazlarda kullanılan sim kart değişikliğinden de etkilenmemektedir. Yani hedef kişinizin bilmediğiniz bir sim kartı var ve sizden ayrı geçirdiği süreçte bu sim kartı kullanıyorsa, yazılım tarafından bilgi mesajı size iletilir ama takibiniz kesintiye uğramadan aynı şekilde işleyişini sürdürür. Bu sayede hiçbir engel olmaksızın hedef kişinizin her aktivitesini inceleyebilir ve dilediğiniz ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir