Aldatan Kocayı veya Erkek Arkadaşı Yakala

Teknolojinin gelişme göstermesinin de büyük etkisi olmakla birlikte bugün çiftler arasında ciddi gerginliklerin ve aldatma durumlarının olduğu görülmektedir. Teknolojiyle ne ilgisi var? Diye soracak olursanız, bildiğiniz gibi günümüzde hemen her bireyin elinde akıllı cep telefonları bulunmakta ve bu telefonlar kişilerde zaman kısıtlamaksızın kullanıldığı için eşler tarafından tepki alınmasına yol açmaktadır. Dolayısıyla bu tepkiler günden güne büyümekte ve bir süre sonra aldatmadan yana bir tarafın şüphe etmesini de beraberinde getirmektedir. Ancak teknoloji sadece olumsuz yönde değil kişilere bir noktada casus yazılım gibi programların üretilmesine ön vererek Aldatan Kocayı veya Erkek Arkadaşı Yakala gibi bir imkanı da sunmaktadır.

Aldatan Eşi Yakalama
Aldatan Eşi Yakalama

Yani oldukça fazla özellik içeren bir yazılım sayesinde eşiniz ya da sevgiliniz hakkında oluşan şüphelerinizden oldukça kolay şekilde arınabilirsiniz. İnsanlar sorunsuz bir ilişkiye sahip olsalar dahi zaman içinde gelişen olayların etkisiyle birbirlerinden farklı nedenlere dayalı olarak uzaklaşabilirler. Bu durum aslında bazen basit bir kırılmayı ifade etse de bazen durum bir daha farklılaşabilir ve eşlerden bir taraf aldatma eğilimine girişebilir. Bunu hisseden taraf normal olarak eşinin kendisine ne denli sadık olduğunu çözmek ister ve ilk etapta kendine Eşimin Telefonunu Nasıl Dinlerim? Gibi bir soru yöneltir. Bu noktada sizlere yardımcı olabilecek casus yazılım, en sadık arkadaşınız olacaktır demek doğru bir cümle olacaktır.

Aldatan Kocayı Yakalama
Aldatan Kocayı Yakalama

Aldatan Kocayı Yakala

Çünkü uzman bir kadro tarafından hazırlanan Telefon Dinleme Programı, bünyesinde sayısız özellikle birlikte aklınızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırma potansiyelini içerir. Bu sayede eşiniz yanınızda değilken ne yaptı? Nereye gitti? Kimlerle görüştü? Size gerçekten sadece doğruları mı söylüyor? Gibi bir yığın soru cümlesini ortadan kaldırmaktadır. Nasıl mı? Şöyle ki, eşinizin cep telefonuna kısa bir süre içinde casus yazılım yüklüyorsunuz ve bu yazılım eşinizin telefonu ile yaptığı her işlemi eş zamanlı şekilde sizin panelinize aktarıyor. Bu sistem sayesinde eşinize gereksiz sorular sorarak tartışmaları engellemiş ve istediğiniz her bilgiyi sessiz sedasız öğrenmiş oluyorsunuz. Yani eşinizin sizi aldattığından eminseniz bu yazılımı kullanarak Aldatan Kocayı Yakala konusundaki uğraşınız bir hayli kolaya indirgenmiş olmaktadır. Yazılım sesli görüşmelerin tamamını canlı dinleme olanağı sunmakla birlikte dilerseniz kayıt altına almanıza da olanak tanımaktadır. Bunun yanı sıra ortam dinleme, hedef telefonun kamerasını uzaktan açma ve resim çekme, yer tespitinde bulunma, hedef kişinin kullandığı tüm sosyal paylaşım platformlarını şifreleriyle birlikte görüp inceleme fırsatı, anlık SMS kontrolü, mail okuma ve benzeri birçok işlemi Casus Yazılım ile birlikte gerçekleştirebileceksiniz. Aslında bu program eşinizin yanında ama görünmezmişsiniz gibi onu izlemenize imkan verdiği söylenebilir. Çünkü eşinizin interneti aktif olduğu sürece gittiği yerden ve kimlerle birlikte olduğuna dair kolayca bilgi sahibi olabileceksiniz.

Aldatılan Kadın Olmayın
Aldatılan Kadın Olmayın

Aldatan Erkek Arkadaşı Yakala

Eş takibinin yanı sıra evlenmeyi düşündüğünüz ciddi bir birlikteliğiniz var ama sevgilinize de tam anlamıyla güvenemiyorsunuz diyelim. Bu aşamada Aldatan Sevgiliyi Yakala konusunda uzmanlık kazanmış olan yazılım, sevgilinizin sizin için ne kadar doğru veya yanlış bir seçim olduğunu gözler önüne serecektir. Eğer sevgiliniz yanında olmadığınız sürece haberiniz olmadan istemediğiniz kişilerle görüşüyor ve bunu sizden saklıyor ise yazılımın özelliklerini kullanarak tüm gerçekleri kendi kulaklarınızla duyabilecek ve yanlış anlaşılmalara ön vermeden gerekli kararları alabileceksiniz. Ayrıca eğer sizden habersiz hiçbir şey yapmıyorsa da güvensizliğinizin yersiz olduğunu anlayarak içiniz rahat şekilde sevgilinizle hayatınızı birleştirebileceksiniz. Kısacası amacını aşmadan kullanıldığı sürece kişilere fayda sağlayan program, yakın çevrenizin görünen yüzü ardındaki gerçekleri görmenizde yardımcı olmaktadır.

Aldatan Erkek Arkadaşı Yakalama
Aldatan Erkek Arkadaşı Yakalama

Yalnız Telefon Dinleme Yazılımı kullanmaya karar verdiğiniz piyasadaki sahte yazılımlara dikkat etmeniz gereklidir. Özellikle uzaktan resim ve dosya ile casus program yüklenebilir diyen firmalara kesinlikle itimat etmemeniz, kendi menfaatinize olacaktır. Çünkü Casus Yazılım hiçbir şekilde uzaktan hedef telefona yüklenemediği gibi ios ve android tabanlı cep telefonları dışındaki cihazlarda da kullanıma uygun değildir. Ayrıca her koşulda kesintisiz takip diye bir özellikte yoktur. Bir takibin kesintiye ulaşmaması için hedef telefonun sürekli interneti olması zorunludur. İnternet bağlantısı ile takipçi arasında bir bağ kurulacağı için bunun dışında tarafınıza vaat veren kişilere inanmamanız, gereksiz zaman ve maddi kaybınızı engelleyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir